Вітаємо Вас на сайті нашої книгозбірні!
Меню сайту
Наші партнери
Районна б-ка смт Ратне для дітей
Публічна б-ка смт Заболоття
Дитячий відділ публічної б-ки смт Заболоття
Б-ка-філія с. Гірники 
Публічна б-ка с. Видраниця
Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Листопад » 29 » Бізнес має бути соціально відповідальним
10:42
Бізнес має бути соціально відповідальним
Соціальна відповідальність бізнесу – це відповідальне ставлення будь-якої компанії до свого продукту або послуги, до споживачів, працівників, партнерів; активна соціальна позиція компанії, що полягає в гармонійному співіснуванні, взаємодії та постійному діалозі із суспільством, участі у вирішенні найгостріших соціальних проблем.
Принципи соціальної відповідальності бізнесу сьогодні сповідують не лише відомі світові компанії, але й чимало вітчизняних підприємств.
Голова райдержадміністрації Вячеслав Лавренюк ознайомився з роботою одного з таких районних підприємств - ТзОВ «АПВ Груп», яке займається виробництвом вікон.
Питання енергозбереження в нашому районі є актуальним, тому співпраця з бізнесом в цьому напрямку дуже важлива.
Розмовляв голова райдержадміністрації з керівниками підприємства - Олександром Парфесюком та Валентином Капітулою. Товариство зареєстроване в 2010 році і колись мало дещо інший напрямок діяльності. Зараз займається виготовленням енергозберігаючих вікон. Керівництво підприємства поступово покращує співвідношення ціни та якості. Профілі для виготовлення вікон завозять з дніпропетровського підприємства «МІРОПЛАСТ», яке є одним із лідерів серед українських виробників профільних систем ПВХ. Віконні та дверні системи WDS, які виробляє підприємство, відповідають вимогам стандарту ДСТУ Б В 2.7-130:2007, які є, навіть вищими за вимоги західноєвропейських стандартів. Враховуючи підвищенні вимоги споживачів до якості, на підприємстві «МІРОПЛАСТ» впроваджена міжнародна система менеджменту якості ISO 9001:2008. Вячеслав Лавренюк зазначив, що якість продукції має першочергове значення для державних замовлень. «Вибирати між ціною і якістю не приходиться, адже скупий платить двічі», - відмітив керівник району.
ТзОВ «АПВ Груп» активно співпрацює з закладами соціальної сфери району. Вікна підприємста встановлені в НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня №1- гімназія" смт Ратне, школах сіл Тур, Велимче, Ратнівській центральній районній лікарні та Заболоттівській центральній районній лікарні № 2, центрі первинної медико-санітарної допомоги, центрі надання адміністративних послуг та ін. Протягом останніх трьох місяців свою продукцію постачають і в республіку Білорусь, в якій створені відповідні комфортні умови для ведення бізнесу, вимоги до якості не нижчі ніж в країнах Європи. Підприємство поступово виходить на європейські стандарти, має як український так і білоруський сертифікати якості, що підверджують відповідність продукції.
В розмові з головою райдержадміністрації Олександр Парфесюк та Валентин Капітула відмітили, що на даний час займатися підприємництвом стає дедалі економічно вигідніше. Держава, в особі Президента та уряду, поступово створює сприятливі умови для ведення бізнесу, за що і дякують підприємці владі та готові і надалі співпрацювати. Вячеслав Лавренюк побажав керівництву підприємства удачі та успіхів в роботі і відмітив, що питання створення комфортних умов для ведення підприємницької діяльності залишається під особистим контролем Президента України Віктора Януковича.
В липні 2010 року Президент України підписав закон про державно-приватне партнерство, який визначає організаційно-правові засади взаємодії державних партнерів з приватними партнерами та основні принципи державно-приватного партнерства на договірній основі. Глава держави зазначив, що цей закон, як механізм співпраці підприємців і держави, сприяє підвищенню соціальної відповідальності бізнесу, зокрема в частині розвитку інфраструктури населених пунктів, реконструкції та будівництва навчальних закладів, медичних установ.
Важливим законодавчим актом, який також передбачає покращення умов ведення підриємницької діяльності, зокрема, спрощення процедури отримання дозволів для приватних підприємців, які працюють в малому та середньому бізнесі, є Закон України «Про адміністративні послуги», прийнятий у вересні 2012 року.
Глава держави підкреслює, що в світі йде жорстка боротьба між державами за отримання інвестицій, яка передбачає розробку відповідного законодавства. «Країни, які створюють кращі умови ведення бізнесу, більше отримують інвестицій, швидше розвиваються, мають кращу економіку, обсяги ВВП на душу населення зростають, і зростає якість життя людей », - констатує Президент.
Підтримка держави необхідна як для підкреслення важливості етичної і соціально відповідальної поведінки компаній, просування кращих практик вітчизняних компаній із соціальної відповідальності в Україні та за кордоном, так і для підвищення престижності досконалих організацій і процесів безперервного системного вдосконалення. Це дозволить більшості компаній, посилити довгострокову конкурентоспроможність і репутацію через практики відповідального ставлення до своїх співробітників, споживачів та інших зацікавлених сторін.

Переглядів: 387 | Додав: Олександр | Теги: бізнес, ратне, бібліотека
Всього коментарів: 0
avatar
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
...