Вітаємо Вас на сайті нашої книгозбірні!
Меню сайту
Наші партнери
Районна б-ка смт Ратне для дітей
Публічна б-ка смт Заболоття
Дитячий відділ публічної б-ки смт Заболоття
Б-ка-філія с. Гірники 
Публічна б-ка с. Видраниця
Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Лютий » 27 » Практикум «Молодий професіонал бібліотеки»
15:18
Практикум «Молодий професіонал бібліотеки»

Бібліотека – це заклад, що забезпечує людей інформацією, підтримує їх у пошуку знань та мудрості, і необхідна всім – від малої дитини до людини похилого віку, від студента до домогосподарки.   
Ефективність роботи книгозбірні сьогодні багато в чому визначається її кадровим складом.  Кадри є найбільш значним ресурсом будь-якого суспільства, будь-якої країни і будь-якої організації.   Розвиваючи свій потенціал та ініціюючи впровадження багатьох інновацій, Ратнівська центральна районна бібліотека, як методичний центр бібліотек району, прагне передати сільським бібліотекам-філіям накопичений та запозичений досвід, організовуючи численні заходи, спрямовані на підвищення фахового рівня бібліотечних кадрів.

Однією із поширених форм  підвищення кваліфікації в Ратнівській ЦБС, вже не один рік є практикум з новопризначеними працівниками «Молодий професіонал бібліотеки». Який  проведено 27. 02. в центральній районній бібліотеці для новопризначених бібліотечних працівників:  Антонюк К.В. (бібліотека-філія с. Жиричі), Баранчук Ю.С. (бібліотека-філія с. Язавні),  Дейнека Л.Л. (бібліотека-філія с. Сільце), Власюк Н.О.(ЦРБ ). Учасників семінару привітала завідуюча районною дитячою бібліотекою Панасюк Н.С. і підкреслила, що головною метою заняття є поширення та впровадження кращого бібліотечного досвіду, а також підвищення рівня професійної компетентності  бібліотекарів.  Методист ЦРБ Кізякова Н.О. бібліотекарям - початківцям  надала  методичну допомогу та рекомендації щодо реалізації форм і методів  роботи та популяризації літератури, по підготовці та  відзначенню державних, релігійних та літературно-ювілейних дат на 2015 рік.  Організація книжкових виставок, тематичних полиць літератури. Проведення масових заходів. Питання по формуванню та збереженню бібліотечних фондів  у сучасних умовах, списання бібліотечного фонду, інвентаризація книжкового фонду,  а також організації ведення каталогів у бібліотеках, ділилась досвідом бібліотекар комплектування та  обробки  літератури  Оксенчук Л А. Учасники ознайомилися з роботою  бібліотеки, обмінялися досвідом, виконали  практичні завдання та обговорили проблемні питання.

Категорія: Новини бібліотеки | Переглядів: 458 | Додав: Олександр | Теги: практикум, ратне, бібліотека
Всього коментарів: 0
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архів записів
...