Вітаємо Вас на сайті нашої книгозбірні!
Меню сайту
Наші партнери
Районна б-ка смт Ратне для дітей
Публічна б-ка смт Заболоття
Дитячий відділ публічної б-ки смт Заболоття
Б-ка-філія с. Гірники 
Публічна б-ка с. Видраниця
Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Січень » 29 » Забезпечення добробуту населення – є основним завданням влади
16:24
Забезпечення добробуту населення – є основним завданням влади
  Про вирішення актуальних проблем району, підсумки результатів 2013 року, плани на 2014 рік обговорили учасники апаратної наради у голови райдержадміністрації Вячеслава Лавренюка.
  На важливості реалізації завдань Президента України щодо вирішення актуальних проблем в районі наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Тимофій Новік: «Протягом року органи виконавчої влади працювали над втіленням в життя завдань, доручень, соціальних ініціатив Президента України, якими передбачено покращення добробуту громадян, їх соціального та медичного захисту, поліпшення умов проживання населення незалежно від місця проживання, стимулювання зайнятості населення, створення нових робочих місць та інших актуальних проблем району. Підводячи підсумки 2013 року слід відмітити позитивну динаміку залучення іноземних інвестицій, в охороні здоров’я, освіті, культурі та спорті. Завдяки злагоджені праці людей ми змогли досягти результатів, які маємо».
  Тимофій Володимирович проаналізував надання та виплату соціальних допомог, зокрема, протягом 2013 року нараховано і виплачено державних допомог в сумі 102 млн 73 тис.грн. Стан будівництва, реконструкції і здійснення капітального ремонту доріг району на що було передбачено 1 млн. 195 тис.грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. На виконання заходів програми енергоефективності протягом 2013 року в районі впроваджено заходів  на суму 1 млн 139 тис.грн. На  проведення меліоративних робіт з державного бюджету виділено 554,6 тис.грн. Випалата пенсій у 2013 році становила 181 млн 256 тис.грн. В районі успішно виконуються Програма відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічними захворюваннями, Програма «Власний дім» для будівництва доступного житла та інші.
  Заступник голови райдержадміністрації Іван Бурко повідомив учасників наради, що завдяки кропіткій праці в районі збережена мережа навчальних закладів та нараховує 39 загальноосвітніх навчальних закладів. В районі для реалізації Програми «Розвиток дошкільної освіти в Ратнівському районі на 2010-2014 роки» проводиться системна робота із зміцнення матеріальної бази дошкільних закладів та створення належних умов для всебічного розвитку дошкільників. Так, у 2014 році планується добудова дитячих садків до шкіл в селах Якушів, Мельники-Річицькі, Височне, реконструкція - в селах Видраниця, Жиричі, Велимче, будівництво другого дитсадка в смт Ратне.
  На розширення мережі дошкільних навчальних закладів, модернізацію дитячих спортивних майданчиків загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів з державного бюджету виділено 1 млн 188 тис. грн.
  На виконання Програми «Шкільний автобус» у 2013 році було отримано за кошти держбюджету один автобус вартістю 312,5 тис.грн та переданий на баланс Самари-Оріхівської сільської ради.
  Протягом минулого року була здійснена значна робота із заміни вікон в навчальних закладах району, здійснено поточні ремонти  системи опалення в НВК смт Заболоття та НВК №1 смт Ратне, ремонт даху в НВК с. Жиричі, Залухів, ремонт системи каналізації в НВК с. Замшани, облаштовано санвузли в школах сіл Краска, Зоряне, Адамівка. Завершені роботи по реконструкції та добудові класних кімнат в с Поступель. Розпочато та завершено будівництво переходу між школою і їдальнею ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт Ратне за кошти державного бюджету у сумі 356 тис.грн.
  У 2014 році передбачено 491 тис.грн капітальних видатків на виготовлення проектно-кошторисної документації на добудову школи в с. Піски-Річицькі, будівництво школи в с. Межисить, капітальний ремонт перекриття даху в шкіл №1, 2 смт Ратне – 58 тис.грн.
  26 березня 2013 року рішенням сесії Ратнівської районної ради було створено комунальний заклад «Ратнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», в складі якого є 9 амбулаторій та 36 ФАПів.
  У минулому році було здійснено укріплення центрального корпусу лікарні за кошти обласного бюджету на суму 1 млн 51 тис.грн; здійснено реконструкцію покрівлі головного корпусу Ратнівської ЦРЛ за кошти обласного бюджету на суму 1 млн 25 тис.грн; проведено ремонт покрівлі неврологічного  корпусу на суму 71 тис. грн; в зв’язку з реформуванням галузі проведено перепрофілювання і капітальний ремонт ряду приміщень на загальну суму 60 тис. грн.; завершено капітальний ремонт системи водопостачання на загальну суму 270 тис.грн за кошти обласного та районного бюджетів. В 2014 році на охорону здоров’я передбачаються капітальні видатки в сумі 571,6 тис.грн.
  Протягом 2013 року проведена відповідна робота по зміцненню матеріально-технічної бази закладів культури, зокрема бібліотечні фонди поповнились на 3469 примірників, на суму – 104,819 тис.грн. Благоустроєно територію біля пам’ятника Т.Г. Шевченку на суму 81 тис.грн, проведено ремонт покрівлі Смарівського будинку культури на суму 220 тис.грн. Замінено вікна на енергозберігаючі в закладах культури сіл Гірники, Самари, Броди, Сільця, Краска, Видраниця. В 2014 році передбачено кошти на капітальні видатки в сумі 90 тис грн.
  В Ратнівському районі функціонує 3 прийомних сім’ї 1 ДБСТ. В 2014 році передбачено субвенцію на виплату державної соціальної допомоги дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, грошового забезпечення батьків-вихователів та прийомних батьків за принципом «гроші ходять за дитиною» в сумі – 706,7 тис.грн.
  У районному бюджеті на 2014 рік передбачаються кошти в розмірі 29 тис. грн на виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким у цьому році виповнюється 18 років; 7,6 тис.грн – при працевлаштуванні після закінчення навчальних закладів.
  Передбачено придбання соціального житла для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у смт Ратне, смт Заболоття, с. Велимче, с. Гірники, с. Жиричі, с. Замшани, с. Здомишель.
  Голова районної державної адміністрації Вячеслав Лавренюк, підсумовуючи нараду наголосив: «Основним завданням, яке поставив Президент України Віктор Янукович, щодо вирішення актуальних проблем регіону перед владою на місцях – є забезпечення добробуту населення району, над чим ми з вами і маємо працювати і надалі».
Категорія: Новини селища | Переглядів: 356 | Додав: Олександр | Теги: Адміністрація, ратне, бібліотека, добробут, населення
Всього коментарів: 0
avatar
...
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
...