У кожної людини в житті є щось таке сокровенне, найрідніше, без чого вона не може навіть уявити свого життя. Це рідний батьківський край, де вперше дитиною побачила світ, ясне сонечко, дрібні сльозинки дощу на віконному склі, ріжок молодого місяця між міріадами зір, чисту зелену травичку і тисячі різних квіточок, які радували серце своїм розмаїттям.
Ратнівщина – найкращий куточок на землі. Ми пишаємося родючими землями, найгарнішою природою, голубими озерами та річками, найніжнішою солов’їною мовою, найпрекраснішими традиціями і найталановитішими людьми, які відроджують народні традиції і ремесла. Кожне село нашого району має своїх умільців, якими дуже пишається. Ратне також славиться своїми майстрами, які передають своє вміння - творити прекрасне, з покоління в покоління… Це майстри, які живуть, жили, творять та творили тут. Це вишивальниці, художники, майстри по дереву, майстри плетіння з лози, соломки, бісеру. З метою пропаганди народних ремесел та святкування свята селища, 70 річниці визволення Ратнівщини, працівники ратнівської центральної районної бібліотеки підготували та оформили виставку народних умільців : «Джерело талантів Ратнівщини» . Кожен виріб наших майстрів представлений на виставці відрізнявся своєю неповторністю і талановитістю.
Про роль і значення бібліотеки в житті кожної людини можна говорити багато, та хочеться наголосити, що бібліотечні працівники як фахівці, ініціатори цікавих починань роблять відчутний внесок у формування та розвиток кращих морально-етичних людських якостей своїх користувачів. Бібліотека завжди бере активну участь у соціально-економічному та культурному розвитку селища.
|